מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי

אימות צולל הוא שירות עבורכם כדי שתוכלו לאתר באינטרנט את תעודת הצולל שלכם כך שתוכלו לצלול בכל מקום בעולם גם בלי הפלסטיק.

אימות צולל הוא שירות עבורכם כדי שתוכלו לאתר באינטרנט את תעודת הצולל שלכם כך שתוכלו לצלול בכל מקום בעולם גם בלי הפלסטיק.

כשאתם בוחרים ארגון צלילה לצורך החלטה היכן עושים קורס צלילה באילת, שימו לב שלארגון יהיה בסיס מידע באינטרנט שאליו תוכלו לגשת ולמצוא את כל הסמכותיכם בצלילה, כך שגם אם איבדתם את התעודה, לא תהיה לכם הגבלה לצלול. מאז ומתמיד נתקלו צוללים שעשו קורס צלילה במועדון צלילה, שאת התעודה שקיבלתם מהם הייתם חייבים לשמור כדי שתוכלו לצלול וזאת כי לארגון הצלילה אליו שייך מועדון הצלילה, אין בסיס מידע באינטרנט, דבר שמנע ממכם יכולת לצלול במקרה של אובדן תעודה. ארגון כזה ידרוש מכם כסף עבור שיחזור תעודה שכבר שילמתם עליה כשעשיתם קורס צלילה. יש ארגוני צלילה שכשתפנו אליהם לקבל אישור על כך שיש לכם תעודה, תידרשו לשלם עשרות שקלים רק כדי שישלחו פקס למועדון הצלילה בו תרצו לצלול בכדי לאשר את הסמכתכם.

ארגון צלילה מכובד מאפשר לכם אימות צולל באינטרנט ללא תשלום!

הבעיה נפוצה בעיקר בקרב צוללים שעשו קורס צלילה כוכב 1+2 ולא צללו תקופה אחרי הקורס וכיום אין להם מושג היכן התעודה שקיבלו בסיום הקורס. במעמד סיום הקורס אתם מקבלים תעודת נייד זמנית התקפה למקסימום של 60 יום. בכדי לצלול חייבים להציג את תעודת הפלסטיק שנשלחה לביתכם. במצב כזה, הדרך היחידה לצלול היא אימות צולל באתר ארגון הצלילה שלכם. אל תוותרו על שירות זה! אם ארגון הצלילה אינו מספק שרות זה ללא תשלום וותרו על הקורס וחפשו מועדון צלילה אחר עם ארגון שמכבד אתכם. תחשבו מה קורה כשאתם מגיעים לאתר צלילה מסעיר בחו"ל וברגע האחרון שמתם לב שאין לכם עליכם את התעודה, אתם מאוד תהיו שמחים על יכולת אימות צולל ולא לחזור הביתה בלי שצללתם.

אתם מוזמנים ללחוץ על תמונת הלוגו של ארגון הצלילה איליו אתם שייכים ולבצע אימות צולל. שימו לב שאתם כותבים את שימכם המלא באנגלית כפי שהוא מופיע בהסמכתכם. בהצלחה.
התפרסם 22/01/2014 | על ידי