מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי
ביטוח צלילה דיפ סיאם

מחפשים ביטוח צלילה בינלאומי ?

אצלנו תוכלו לקבל חברות שנתית הכוללת הטבות רבות עם רכישת ביטוח צלילה.חברת פניקס היא המבטחת עם הפוליסה בביטוח צלילה הטובה ביותר עם שרות 24/7 בינלאומי.

בישראל מוצעות לצולל פוליסות ביטוח צולל של כמה חברות. תוכלו לרכוש ביטוח שנתי או ביטוח מקוצר למספר ימים. לפני שתחליטו לעשות ביטוח צלילה, אנו ממליצים שתיקחו את השיקולים הבאים בחשבון. ראשית, החברה המבטחת של ביטוח צלילה. אנו עובדים עם חברת פניקס ביטוח שהוכיחה את עצמה לאורך שנים רבות בשרות ללא תחרות וצוות תמיכה בארץ ובעולם. חברת פניקס מציעה ביטוח שנתי העולה 199 שקל (מחיר שווה לכל מועדוני הצלילה בישראל) ביטוח צלילה של פניקס הוא ביטוח בינלאומי המכסה אתכם בכל פעילות הצלילה הספורטיבית אותה תעשו בארץ או בעולם.. ביטוח מקוצר של 5 ימים או שבוע בחברת ביטוח אחרת, יעלה לכם כ 100 שקל וברור שאין בו כדאיות כלכלית.

כשמדובר ברכישת ביטוח צלילה, חשוב לרכוש אותו מהטובים ביותר!

אם אתם מתכוונים לצלול בעולם שימו לב שלרוב ביטוחי הנוסעים אינם מכסים פעילות צלילה וביקור בתא לחץ. במצב כזה, אם תיזקקו בחו"ל חלילה לתא לחץ, לא תקבלו טיפול בלא תשלום העלול להגיע לאלפי דולרים רבים. לפני יציאה לצלילות בחו"ל, ודאו שביטוח הצלילה שלכם בתוקף, תוכלו לבדוק פה תוקף ביטוח, ורק כשאתם מבוטחים תצאו בראש שקט. חברת פניקס מעניקה לכל צולל מבוטח שלה מספר טלפון חירום שנותן מענה 24/7 לכל אירוע צלילה ומבטיח לכם שקט נפשי אותו אתם רוצים במהלך חופשת הצלילה שלכם.

כאשר תרכשו ביטוח צלילה דרכנו, תקבלו גם מתנה חברות שנתית במועדון שתעניק לכם הנחות והטבות רבות בבואכם אלינו לפעילות צלילה. אתם מוזמנים להיכנס לקישור ולקרוא על התנאים של מועדון חברים דיפ סיאם.

אנו נשמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה של ביטוח צלילה כל יום עד השעה: 20:00 בטלפון: 089231100

 

התפרסם 22/01/2014 | על ידי