מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי
השכרת ציוד צלילה

מדוע הכי משתלם לשכור ציוד בדיפ סיאם?

אנו בדיפ סיאם פועלים כל הזמן לשיפור מערך ציוד הצלילה שלנו העומד לרשותך בצלילות השונות.

דגש מיוחד אנו שמים על הציוד המיועד להשכרה ללקוחותינו, הציוד שלנו הוא מיוצר על ידי יצרני ציוד המובילים בעולם בבטיחות ואיכות הציוד כגון: hollis – x deep – atomic 

כאשר אתה מגיע למועדון צלילה לשכור ציוד ליום, תקבל בדרך כלל סט בסיסי בלבד ומזה נגזר המחיר אותו יציעו לכם. עבור מחשב צלילה, נייטרוקס והסעות ואיסוף מאתרי צלילה תצטרכו להוסיף לא מעט כסף. באם תרצו לצלול באתרים מרוחקים יותר ולא לשלם על הסעות, תאלצו להכניס לרכבכם ציוד צלילה שלכם ושותפכם לצלילה, לנסוע לאתר הצלילה ולקוות שתמצאו מקום חניה ולא לקבל דוח, או לחילופין להיגרר על ידי העריה.(בדרך כלל אין חניה מוסדרת ליד אתרי הצלילה) בסיום הצלילה, עליכם להכניס ציוד רטוב עם מי מלח וחול לרכב שלא ממש מועיל לרכב, לשבת בפנים עם חליפות רטובות על המושבים ולחזור למועדון בתקווה שוב למצוא חניה. אצלנו בדיפ סיאם אין לכם דאגה כזו, הרכב שלכם נשאר בחניה ואנחנו מספקים לכם שירותי הסעות ואיסוף מאתרי הצלילה ללא שום תשלום נוסף!
אם אתם מוסמכים לצלילה בנייטרוקס, תצטרכו להוסיף לתשלום שכירות הציוד בין 10 ל 30 שקל למיכל, אצלנו בדיפ סיאם תקבלו נייטרוקס ללא תוספת תשלום כלל, בדיוק כמו אוויר. אנו מאמינים שעל בטיחות לא גובים כסף. מאותה סיבה בדיפ סיאם תוכלו לקבל עם חבילת הציוד להשכרה ללא תוספת מחיר גם מחשב צלילה, שכידוע לכם הוא אביזר בטיחות ראשון במעלה לכל צולל, ובכך אתם חוסכים עוד בין 30 ל 45 שקל בשכירות הציוד.

מדריכי הצלילה שלנו והצוות יעמוד לרשותכם בתכנון הצלילות שלכם ובכך לעזור לכם לנהל יום צלילות מהנה, יעיל ובטוח. כמו כן, במחיר השכרת הציוד היומי כלולים 3 מיכלים לצלילות. (אוויר או נייטרוקס לבחירה)

עלות יום השכרת ציוד בדיפ סיאם היא 160 שקל כולל הכל.

בין הצלילות עומדים לרשותכם משקאות חמים ומקלחות חמות לאורך כל היות.

בנוסף: אם אתם באילת ואין לכם יום שלם לצלילות ואתם רוצים ציוד לצלילה אחת בלבד, תוכלו לקבל השכרת ציוד לשעתיים בעלות של 60 שקל בלבד ובאותם תנאים שלנו.

ניתן להוזיל את המחיר ליום השכרת ציוד ברכישת חבר מועדון בעלות של 99 שקל לשנה בלבד! לפרטים על מועדון החברים שלנו אתם מוזמנים להיכנס לקישור: לחץ כאן 

מחירים מיוחדים לחברי ארגון חבר, ארגון המורים, הסתדרות המורים קרנות השוטרים, חיילים, סטודנטים ובהצדעה!

לפרטים נוספים על השכרת ציוד צלילה, אתם מוזמנים להתקשר בכל יום בשבוע מהשעה: 08:00 ועד השעה: 19:00 לאיציק ל: 08-6323636

 

התפרסם 22/01/2014 | על ידי