מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי

טפסים להורדה צלילה הם טפסים חשובים ביותר למילוי וחתימה לפני כל קורס צלילה, חשוב לקרוא היטב לפני חתימה. טפסים אלו יבטיחו את התאמתכם לקורס צלילה.

טפסים להורדה צלילה מכילים טופס הצהרה רפואית, טופס זה צריך להיקרא בעיון וכל הסעיפים בו צריכים להיות מסומנים ב"לא" אם בחרתם לסמן בטופס באחד הסעיפים "כן", עליכם לפנות לרופא צלילה מתוך רשימת רופאי צלילה המופיעים פה בעמוד טפסים להורדה. אם אתם מתחת לגיל 18, אחד ההורים צריך לחתום לצידכם על הטופס. אם אתם מעל לגיל זה, תוכלו לחתום עליו במועדון הצלילה. חשוב לעבור על הטופס לפני הגעתכם ל קורס צלילה באילת כוכב 1+2. טופס שחרור מאחריות הוא טופס חובה של ארגון צלילה SDI וכל ארגון צלילה בינלאומי ויש למלא ולחתום עליו.

בלי למלא ולחתום על טפסים להורדה צלילה, לא תוכלו להתחיל את קורס הצלילה!

כל הטפסים המופעים בלשונית טפסים להורדה הם דרישות ארגון הצלילה הבינלאומי ותקפות לכל בית ספר לצלילה בארץ ובעולם. חובת מילוי הטפסים הם גם על פי החוק ונהלי הרשות לצלילה ספורטיבית בישראל ותפקידם לוודא התאמתכם לקורס צלילה. חברות הביטוח המבטחות את הצוללים והחניכים מתנים אף הן את הכיסוי בחתימה על הטפסים .פניה לרופאי הצלילה הנמצאים ברשימה המצורפת בטפסים להורדה, תעזור לכם בייעוץ לגבי כל סעיף המופיע בהצהרה הרפואיים כך שתדעו שתשובתכם בטופס היא תשובה טובה. מניסיוננו, לרוב האנשים אין בעיות המונעות מהם פעילות צלילה. אם אתם מעל גיל 45, עליכם לבצע בדיקת ארגומטריה שתהיה תקינה ולהציגה בעת הגעתכם לקורס צלילה. בעלי משקפיים מעל מספר 4 נדרשים לבצע בדיקת קרקעית העין ושתהיה תקינה וגם אותה להציג בהגעה לקורס.

בכל שאלה שתהיה לכם בעניין טפסים להורדה צלילה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כל יום עד השעה: 19:00
בטלפון: 054-2444505

התפרסם 22/01/2014 | על ידי