מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי

כמה עולה קורס צלילה? איך לבחור קורס צלילה באילת כוכב 1+2?

במאמר זה נחלק את הנושא ל 5 נושאים:

1) חווית הקורס   2) הבטיחות בקורס    3) תנאי הקורס    4) מועדון צלילה    5) עלויות הקורס.

חווית קורס צלילה.

טוב, אז איך לבחור קורס צלילה באילת כוכב 1+2? מעבר לרצון שלכם להיות צוללים ולהיחשף לעולם המדהים מתחת למים, תרצו לנצל את ימי הקורס בשביל לראות כמה שיותר מעולם זה כמו ריפי האלמוגים, יצורים מרהיבים ונוף תת מימי מדהים. בדרך כלל יתנהל הקורס שלכם בחוף אחד לאורך כל הקורס ויש מועדונים שיקחו אתכם לאתר צלילה איכותי אחד נוסך במהלך כל הקורס. כמובן תעדיפו מועדון צלילה אילת שייקח אתכם בקורס לכמה שיותר אתרי צלילה מובחרים וזאת בימי הקורס ובמיוחד לאתרים הנמצאים בגבול ישראל-מצרים הידועים ביחודם המרהיב ושפע החיים התת מימיים שבהם. בחלק ממרכזי הצלילה יגידו לכם שתהיו בקורס באתרים שונים המכונים "סלע 4" "סלע 7" "סלע 12" וכדומה… שימו לב שמדובר בעצם בסלעים קטנים שהמספר המלווה אותם מצביע רק על העומק בו הם נמצאים ולא מעבר לזה, סלעים אלו יהיו באופן "מקרי" צמודים לחוף המועדון לנוחיותם הכלכלית של בעלי המועדון. חשוב לשאול לפני שנרשמים באילו אתרים תבקרו ולבצע חיפוש באינטרנט לצורך בדיקת אמיתות האתר וכך לוודא שלא מוכרים לכם "סלעים". כשאתם שואלים כמה עולה קורס צלילה, תחשבו על זה!

בטיחות קורס צלילה

כל מדריכי הצלילה בארץ ובעולם לא יעזו לצלול ללא מחשב צלילה על היד דבר שמאפיין גם צוללים ותיקים בארץ ובעולם. מחשב צלילה הנו שעון על יד הצולל הצובר במהלך הצלילה את כל נתוני הצלילה של הצולל ונותן הנחיות לביצוע צלילה בטוחה. במקרי חירום, ייתן המחשב הנחיות לתיקון וסיום הצלילה בצורה בטוחה. אין מחיר לבטיחות! לצערנו, מכיוון שמחשב צלילה הנו מוצר יקר, לא נוהגים במרכזי הצלילה לתת לחניכים מחשבים אלא מלמדים אותם לתכנן צלילה באמצעות טבלאות מתמטיות מיושנות שאין בהם דרך לספק לכם פתרונות למצבי חירום במים. אם תשאלו למה אתם לא מקבלים מחשב צלילה יגידו לכם שהמחשב של המדריך מספיק. דבר זה כמובן הוא חמור וממש לא נכון ! בכל ארגוני הצלילה מזהירים שכל מחשב ישמש צולל אחד בלבד מכיוון שהוא דוגם רק את נתוני הצולל עליו הוא נענד. לעולם, אבל לעולם אל תתפשרו בבטיחות שלכם, שום מחיר לא שווה את זה! מועדון צוללים שנותן מחשב צלילה לכל צולל ולאורך כל הקורס הוא מועדון שנותן חשיבות לבטיחותכם ולא חוסך כסף על חשבון בטיחותכם. מועדון כזה ילמד אתכם לצלול ולהשתמש במחשב הצלילה מעבר לכך שילמד אתכם שימוש בטבלאות. חשוב גם שתקבלו ציוד צלילה חדיש ואיכותי ממיטב היצרנים בעולם ציוד שלא עולה על שנתיים שימוש ובכך תחסכו לעצמכם תקלות בטיחותיות ועוגמת נפש מתחת למים.כשאתם שואלים כמה עולה קורס צלילה, תחשבו על זה!

תנאי קורס צלילה באילת.

לכולם חשוב שבמהלך ימי הקורס יהיו להם תנאים נוחים ככל האפשר, לא באתם לסבול. חשוב להעדיף מועדון הנמצא בקו המים דבר החוסך מכם חגירת ציוד כבד על הגב והליכה למרחקים וחציית כבישים בכדי להגיע למים. חשוב גם שתקבלו לוקרים נוחים שיאפשרו לכם לאחסן את ציוד הצלילה שלכם והציוד הפרטי בהישג יד לנוחיותכם. כשתצאו מהמים, הדבר הראשון שתרצו לאחר הורדת הציוד הוא מקלחת חמה. חשוב שתוודאו שהמועדון מעמיד לרשותכם מקלחות חמות לאורך כל היום ובזמינות מיידית לקו המים. שימו לב שיש מועדונים "זולים" שבעצם אין להם מבנה או מקום מסודר אלא מוציאים צלילות מרכב או רפסודה מאולתרת על המים דבר שישאיר אתכם חשופים לשמא כל היום והמתנה על מדרכה בין הצלילות. כמו כן, תעדיפו לוותר על מועדון הנמצא בתוך בית בעיר ולא בחוף מאותן סיבות. הדבר הבא אותו תרצו הוא משקה חם. תעדיפו מועדון שנותן לכם משקאות חמים כולל חלב ללא תשלום.כשאתם שואלים כמה עולה קורס צלילה, תחשבו על זה!

שרות כזה של המועדון מראה לכם שלמועדון חשוב שתהיה לכם חווית קורס איכותית.

בסיום יום הקורס חשוב שתוודאו שהמועדון מספק לכם הסעות ופיזור למקומות הלינה שלכם ברחבי אילת וכן איסוף בבוקר למועדון. מועדון שלא נותן לכם שרות זה מחייב אתכם בעצם בהוצאות תחבורה יקרות נוספות שיכולות להצטבר לכ 300 שקל בשבוע הקורס! אם המועדון מציע לכם שירותי לינה, חשוב לוודא שהלינה ממוקמת במרכז העיר אחרת בסוף היום תצטרכו לשלם מוניות רק בשביל להגיע לעיר למסעדה, לקניון או לטיילת. שימו לב שבחדרים יש מזגנים ולא מצננים, בחום של אילת מצננים לא באמת עושים את העבודה ואז השהות בחדר הופכת לממש לא נעימה. וודאו שיש לכם אינטרנט חינם בכדי להנות מהשימוש בסמארטפונים והטאבלטים ללא עלויות אינטרנט כבדות. חשוב שיעמידו לרשותכם מטבחון בו תוכלו להכין לכם אוכל באופן עצמאי ובכך לחסוך כסף.כשאתם שואלים כמה עולה קורס צלילה, תחשבו על זה!

מועדון צלילה אילת

בסיום הקורס תרצו להשתייך למועדון חברים צוללים שימשיך ויתן לכם שרות מחלקה ראשונה ותנאים מיוחדים. מועדון כזה בדרך כלל יתן לכם חברות שנתית העולה כ 120 שקל חינם בסיום הקורס. תעדיפו מועדון שבמחיר השכרת ציוד צלילה יומי ייתן לכם גם מחשבי צלילה ללא תשלום נוסף. מועדונים נוהגים לגבות כ 40 שקלים נוספים על מחיר הציוד שהוא כ 160 שקל עבור כל יום. כ"כ, מועדון שיאפשר לכם צלילות עם אויר נשימה מועשר בחמצן צולל נייטרוקס ללא תוספת תשלום יעיד על מועדון שלא מחפש לקחת מכם יותר כסף בשביל הגברת הבטיחות שלכם. מועדון שבבעלותו סירת צוללים ייתן לכם אפשרויות צלילה רבות ביחס למועדון שאין לו סירה מכיוון שהוא יוכל לאפשר לכם לצלול גם באתרים מיוחדים להם אין גישה מהחוף כגון " הגנים היפנים" .כשאתם שואלים כמה עולה קורס צלילה, תחשבו על זה!

קורס צלילה מחיר? כשאתם שואלים כמה עולה קורס צלילה, תחשבו על זה!

טעות נפוצה היא לחשוב במונחים של "כמה עולה לי הקורס? " חשוב לעשות חישוב של כל המרכיבים עליהם כתבנו במאמר ורק אז לשכלל את המחיר המבוקש וביחס לכל מה שמקבלים בפועל! קורס"זול" אבל ללא כל הרכיבים ייתן לכם תעודה ולא חוויה מלאה. לקורס כזה יתווספו הוצאות רבות במהלך השבוע שלא לקחתם בחשבון מראש וכנראה גם לא אמרו לכם עליהם ובסופו של דבר תקבלו קורס שגם יעלה לכם יותר וגם תקבלו הרבה פחות! היזהרו ממועדונים שנותנים לכם קורס במחיר הנמוך משמעותית מהמועדונים הגדולים, הדבר נגזר מאיכות הנתונה בספק וכן הכשרה בסיסית בלבד ללא כל המרכיבים הרשומים במאמר זה. כמו כל דבר בחיים, זול מידי זה כנראה בגלל… הקפדה על דרישה של כל המרכיבים שציינו במאמר יבטיחו לכם שבוע קורס מדהים עם נוחות ובטיחות מרבית ובסופו של דבר במחיר הנכון.
בהצלחה

לשאלות הקשורות למאמר כמה עולה קורס צלילה? איך לבחור קורס צלילה באילת כוכב 1+2 אתם מוזמנים להתקשר כל יום עד השעה: 22:00 לנייד: 0542444505

התפרסם 22/01/2014 | על ידי