מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי

מאסטר דייבר של SDI הינה דרגת העילית של הצלילה הספורטיבית כצולל בכיר בעל 4 התמחויות וכצולל הצלה עם 50 צלילות רשומות ובישראל 72 צלילות!

מאסטר סקובה דייבר של SDI הינה דרגת העילית של הצלילה הספורטיבית כצולל בכיר בעל 4 התמחויות וכצולל הצלה עם 50 צלילות רשומות ובישראל 72 צלילות!

הכשרה לדרגת מאסטר סקובה דייבר מכילה בתוכה 4 התמחויות צלילה לבחירה מתוכן עומק וניווט כחובה ובנוסף, להיות צולל הצלה בעל הכשרת עזרה ראשונה והחייאה ומגיש חמצן בחירום עם 50 צלילות.
כצולל מאסטר סקובה דייבר תהיה פטור מצלילות רענון ויקל עליך למצוא בני זוג לצלילה בכל מקום בארץ או בעולם. כולם ירצו לצלול עם מאסטר סקובה דייבר. כישורי הצלילה שלך יהיו גבוהים ותוכל להרחיב את אפשרויות הצלילה שלך לעומק של עד 40 מטר ולבצע צלילות מיוחדות כמו צלילה לספינה טבועה ולדעת ניווט תת מימי ברמה גבוהה. יכולות האיזון אותן תרכוש במסלול מאסטר סקובה דייבר יהיו כשל מדריך ודבר זה יאפשר לך חיסכון באוויר וניהול נכון של הצלילות שלך. דרגת מאסטר סקובה דייבר היא דרגת כניסה לכל ההכשרות לצלילה מתקדמת החל מהכשרת מדריך צלילה וכלה בצלילה במערכות סגורות.

הכשרת מאסטר סקובה דייבר אורכת כ 10 ימים כשכל התמחות מכילה 4 צלילות, שיעורי תיאוריה, ופרקטיקה.

בכדי לעבור בהצלחה הכשרת מאסטר סקובה דייבר נדרשת מהצולל התמדה, ודבקות במטרה. אנו נשתמש בכל הנסיון שנצבר אצלנו בהכשרת מאות צוללים לדרגת מאסטר סקובה דייבר, להביא אתכם לנקודת הסיום בהצלחה מלאה. אתם רק צריכים לרצות להצליח. אין ספק שכשתסיימו ותוסמכו, תרגישו גאים לשאת את התעודה היוקראתית בידיעה שאתם צוללים ברמה גבוהה ורכשתם כישורי צלילה ייחודיים.

לפרטים והרשמה לקורסי צלילה בלבד אתם מוזמנים להתקשר בכל יום בשבוע מהשעה: 08:00 ועד השעה: 19:00 לאיציק. טלפון: 08-9231100

התפרסם 22/01/2014 | על ידי