מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי
מועדון צלילה דיפ סיאם מעבדה טכנית

בדיפ סיאם, שמנו לנו למטרה לא רק למכור ולהשכיר ציוד צלילה ספורטיבי וטכני אלא לתת לכם מערך שרות מעבדה טכנאות צלילה מלא מהבורג הכי קטן ועד למחשבי הצלילה.

בדיפ סיאם קיימות 3 מחלקות של מעבדה טכנאות צלילה המכסות את כל ציוד הצלילה .

האחת מיועדת לכל סוגי ציוד צלילה ספורטיבית כמו וסתים, מיכלים כולל טיפולי נייטרוקס, מאזני ציפה, מחשבי צלילה וכל הציוד ההיקפי שצריך למים. השנייה, מעבדת מערכות סגורות  בה תקבלו דרכינו שרות טיפולים, תיקונים וחלפים מלא למערכות הסגורות אותם אנו מוכרים. מערך חלפים מלא כולל מחשבי המערכת דבר שיחסוך מכם משלוחים יקרים לחו"ל ותמיד תוכלו לחזור למים תוך זמן קצר בלבד. במסגרת מעבדה טכנאות צלילה, תקבלו גם שירותי אקספרס למערכות במקומות שונים בארץ. תוכלו גם לקבל ליווי טכני לספארי שתעשו בישראל. השלישית היא מעבדה לתיקון חליפות יבשות בה אנו נוכל להחליף אטמים על פי דרישה כולל תיקוני דליפות והחזרה לכשירות דבר שיחסוך מכם הוצאות רבות במשלוחים לחו"ל ובזבוז זמן מים יקר.

מחלקת מעבדה טכנאות  צלילה גם מקיימת קורסי הכשרה לטכנאות בדרגות שונות ליצרנים מובילים בארץ ובעולם וכן קורסים מיוחדים. להלן רשימת הקורסים: קורס טכנאי ציוד MARESOMSHOLLIS


טכנאי שירות חמצן של TDI: במסגרת מעבדה טכנאות צלילה נציע לכם קורס טכנאי שירות חמצן של TDI ירחיב את מיומנויות התיקון שלמדתם מתכניות הכשרה של יצרני הציוד, וילמד אתכם את הטכניקות והנהלים הנכונים להכנת ציוד צלילה לשימוש עם תערובות גזים השונות מאוויר רגיל. בקורס ייסקרו נושאים כגון: רכיבי מערכות המתאימים לחמצן, כימיקלים לניקוי, ניקוי חמצן של שסתומי מכלים ווסתים.

מערבל גזים נייטרוקס של TDI: במסגרת מעבדה טכנאות צלילה נציע לכם קורס מערבל גזים של TDI, תקבלו את הידע הבסיסי והמיומנויות הנדרשות לייצר תערובות נייטרוקס לצוללים ספורטיביים. לאחר סקירת הנושאים התאורטיים, כמו טיפול בחמצן, ציוד הפקת גזים ובדיקת חמצן, תתבקשו להדגים את היכולות שלכם בייצור תערובת נייטרוקס וסימון נכון של מכלי נייטרוקס.

מערבל גזים מתקדם של TDI: במסגרת מעבדה טכנאות צלילה נציע לכם את הצעד הבא כשתבצעו יהיה בקורס מערבל גזים מתקדם. בקורס זה תפתחו ותקדמו את המיומנויות והידע הדרושים לכם להפקה של תערובות גזים מותאמות אישית לצלילה טכנית, כולל הליום. הנושאים התאורטיים כוללים נוסחאות, בדיקת גזים, ציוד ערבול, מערכות ערבול וטיפול בחמצן.

להזמנת שרות טיפול שנתי ותיקונים אתם מוזמנים לפנות כל יום עד השעה:19:00 לטלפון: 054-2444505

התפרסם 22/01/2014 | על ידי