מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי

ציוד צלילה הטוב ביותר ובמחירים ללא תחרות כולל אינטרנט. חשוב שהרכישה תתבצע במועדון צלילה בעל מוניטין ושרות מוחלטים. זכרו, ציוד צלילה תומך חיים.

רכישת ציוד צלילה זו החלטה חשובה, אנו עוסקים ביבוא ומכירת ציוד צלילה כבר 22 שנה ומתמחים בכל סוגי ציוד צלילה המיועדים לצוללי צלילה ספורטיבית, צלילה טכנית ומערכות סגורות. אנו ומדריכי הצלילה שלנו מנסים את כל הציוד אותו אנו מוכרים על עצמנו כך שכשאנחנו ממליצים על פריט ציוד צלילה כזה או אחר זה נובע מהכרות אישית עם הציוד. ציוד צלילה נכון יותר לרכוש ממועדון צלילה מנוסה מאשר סוחרים שלא ניסו את הציוד בעצמם. לאורך השנים למדנו להתאים ציוד צלילה לצולל באופן אישי שיענה על צרכיו ומטרותיו בצלילה. רכישת ציוד צלילה אצלנו, תחסוך לכם כסף רב ברכישות חוזרות עקב ציוד שרכשתם וכבר לא מתאים לסוג הצלילה בה אתם רוצים לעסוק כיום. כיבואני ציוד צלילה, המחירים שלנו הם הזולים בענף ותחרותיים מול אתרי האינטרנט בארץ ובחו"ל. היתרון הנוסף והחשוב ברכישת ציוד צלילה אצלנו ולא באתרי אינטרנט הוא שאתם מקבלים אחריות ושרות מקומיים ואנו דואגים להכל באופן אישי. אין הפתעות של ציוד שמגיע מחו"ל לא תקין.

אנו מחזיקים מעבדת טכנאות ציוד צלילה המטפלת בכל מה שאנו מוכרים החל ממסיכת צלילה וכלה במערכת סגורה.

אנו מציעים לכם מגוון עצום של ציוד צלילה מהחברות המובילות בעולם ובניהם: SCUBA PRO - HOLLIS - MARES - SUB GEAR ועוד חברות איכותיות.

אנו מגישים לכם את מיטב ציוד הצלילה הקים בשוק ברמת איכות וגימור מעולים, מחירים ללא תחרות ושרות מלא לאחר רכישה. לפרטים נוספים והסברים על ציוד צלילה אתם מוזמנים להתקשר כל יום עד השעה: 22:00 לנייד: 0542-444505

ציוד צלילה
התפרסם 22/01/2014 | על ידי