מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי

צלילה באילת היא חוויה שחשוב לעשות עם מקצוענים ואנשים שאוהבים צלילה. אנו ניקח אתכם לצלילה במקומות היפים ביותר באילת עם רמת בטיחות הגבוהה ביותר.

צלילות מודרכת באילת

צלילה מודרכת באילת מיועדת לצוללים מוסמכים בכל הדרגות ומטרתם להכיר לצולל את הסביבה התת מימית המקומית. בכל יום אנו מוציאים 3 צלילות מודרכות לאתרי הצלילה המרהיבים של אילת. אנו מאפשרים לקבוצה לבחור את האתר אליו יצללו.מחיר צלילה מודרכת כולל ציוד והסעה: 120 ₪ בלבד. הצלילות מתחילות בכל יום בשבוע מהשעה:10:00 ועד: 16:00. ניתן לעשות צלילה מודרכת פרטית עם מדריך פרטי במחיר של: 280 ₪. חובה להגיע עם תעודת צולל, ויומן צלילות.

צלילת היכרות באילת

צלילת הכרות באילת מיועדת לצוללים  שאינם מוסמכים ומעוניינים לחוות צלילה ומפגש מסעיר עם יצורי הים והאלמוגים הצבעוניים. צלילות הכרות מתקיימות כל יום וכל היום. הצלילה מתבצעת באתר "שונית קולוניה" שהינו אתר עשיר בדגים ואלמוגים להעצמת החוויה האישית שלכם. הצלילה מיועדת לבני 8 ועד 88 בעלי בריאות תקינה. הצלילה היא צלילה פרטית ומתקיימת אחד על אחד בלבד כשמבלים 25 דקות מינימום מתחת למים. מחיר צלילת הכרות: 220 ₪ ומומלץ לתאם מראש. משך כל הפעילות כולל תדריך והסעה לאתר: שעתיים. ניתן להוסיף לצלילה צילום תת מימי לתיעוד החוויה בעלות של: 120 ₪ ו 50 ₪ לצולל נוסף.

צלילת ריענון באילת

צלילת ריענון מיועדת לצוללים מוסמכים שלא צללו 6 חודשים ויותר. את הפעילות נתחיל בשיעור תיאוריה בכיתה לריענון הידע התיאורטי שלכם, משם נמשיך לקבלת ציוד ותדריך לצלילה. הצלילה מורכבת ממקבץ תרגילים במים וצלילת איזון עד לעומק של 12 מטר. צלילות ריענון מתקיימות כל יום ולאורך כל היום , מומלץ לתאם מראש. חובה להגיע עם תעודת צולל. מחיר צלילת ריענון: 170 ₪.

הצעת נישואין מתחת למים

כל אחד חולם על הצעת נישואין ייחודית שתיתן לחברה רגע קסום אותו לא תשכח לעולם... לכם נציע צלילת הכרות או מודרכת ובה נשלב צילום וידיאו להנצחת הצלילה וההצעה. אנו נעזור לך לתכנן ולהפיק אירוע תת מימי שלא יישכח. עלות הצלילה עצמה היא: 220 ₪ לאדם וצילום וידיאו :750 ₪.

השכרת ציוד צלילה באילת

ציוד הצלילה הניתן לכם הוא הטוב ביותר היום בשוק, אצלנו תקבלו ווסתים מאוזנים וחליפות מכל הסוגים ע"פ מה שמתאים לכם, שכירות ציוד אצלנו כוללת הסעות הלוך וחזור לאתרי הצלילה , לא צריך יותר ללכלך את הרכב הפרטי ולחפש חניות מאולתרות, אצלנו תוכלו לגלוש חינם באינטרנט. יום שכירות ציוד כולל 3 מיכלים. בין הצלילות תוכלו לנוח, לשתות משקאות חמים ללא תשלום. ניתן לרכוש אוכל מגוון במועדון. מחיר ליום השכרה :160 ₪ אם ביצעתם צלילת ריענון, תוכלו להמשיך ולצלול עם הציוד ללא הגבלה בתוספת של 60 ₪ לאותו יום. שכירות ציוד צלילה דרכנו כוללת מחשב צלילה ומיכלי נייטרוקס ללא שום תשלום נוסף!

השכרת ציוד שנירקול

אם לא תרצו לבצע צלילת מכלים, תוכלו לשכור ציוד שנירקול הכולל: שנורקל, מסכה, סנפירים וחליפת צלילה לכל היום. אנו נמליץ לכם על אתרים מתאימים לשנירקול ובין לבין תוכלו לבלות אצלנו. עלות שכירות סט הכולל שנורקל, מסכה וסנפירים: 45 ₪ בתוספת חליפת צלילה: 65 ₪.

 

התפרסם 22/01/2014 | על ידי