מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי
צלילה חופשית

צלילה חופשית עושים רק בדיפ סיאם המועדון הגדול בישראל.

דולפינים, לווייתנים, כלבי ים ויונקים ימיים אחרים, צוללים בים בעצירת נשימה. האדם מסוגל בתפקודיו הפיזיים לעשות את אותה הפעולה, וגופו יגיב עם אותם הרפלקסים של היונקים ימיים. תגובות פיזיולוגיות כמו האטת דופק וריכוז הדם באיברים חיוניים, קורים באופן טבעי אצלנו ברגע שאנו צוללים לכוון העומק. רפלקס היונק הימי מגן עלינו מתחת למים ומעניק לנו תחושות נעימות ביותר בעת צלילה. צלילה חופשית או אפנאה, זהו ספורט המבוסס על פיתוח יכולות פיזיות ונפשיות גבוהות המעניק בטחון לכל הלומד ומתרגל אותו באופן והדרגתי לפי יסודות בסיס נכונים. צלילה חופשית אף תורמת רבות לצוללי סקובה בכך שהיא משפרת את טכניקות הנשימה שלהם ומסייעת באופן ישיר לאיזון וצריכת אוויר.

קורס צלילה באילת במועדון דיפ סיאם מדריכה

אנו בדיפ סיאם מביאים לכם את מדריכת צלילה חופשית הטובה בישראל סתיאם לרוקה.

סתיאם לרוקה: בעלת תואר בארכיאולוגיה מקראית, נכנסה לעולם צלילת מכשירים לשם השתתפות בחפירות תת ימיות בים התיכון. סתיאם היא מורת דרך ודייב מסטר מוסמכת היא הובילה קבוצות רבות מהארץ והעולם באתרים יבשתיים ותת ימיים בישראל, מצריים ואיטליה משנת 98'. היא גם מדריכה ליוגה טיבטית, היא התחילה את אימוניה בצלילה חופשית עם אומברטו פליצרי בסיני ובאיטליה בשנת 2001, והוסמכה כמדריכת אפנאה ב2005. באותה שנה היא זכתה במקום ראשון וקבעה שאי ישראל בצלילת דינאמית בים סוף. סאתים לימדה באילת בין 2005-2008 , ובאיטליה/צרפת בין 2009-2013. היום היא מלמדת צלילה חופשית בדיפ סיאם.

דיפ סיאם מתחת למים

צלילה חופשית או אפנאה, זהו ספורט המבוסס על פיתוח יכולות פיזיות ונפשיות גבוהות המעניק בטחון לכל הלומד ומתרגל אותו באופן והדרגתי לפי יסודות בסיס נכונים.

האקדמיה הבינלאומית למחקר ופיתוח האפנאה ,Apnea Academy International נוסדה בשנת 1996 ע"י רב שיאן ואלוף עולם האיטלקי אומברטו פליצרי. הקורסים של אפנאה אקדמי משלבים עבודה פיזית עם טכניקות מנטליות . התלמידים מקבלים מהתחלה את כל הכלים הדרושים להתפתחות עצמאית ובטוחה בהמשך, כולל יוגה וטכניקות של ריכוז המועברים לצוללים מקורס הבסיס.

 מתחת למים

קורס צלילה חופשית למתחילים

קורס בן יומיים המעניק תעודה "Apnea Discovery" המתאים לצוללים כוכב 1-2 וכל אדם שברצונו ללמוד את יסודות הצלילה בעצירת הנשימה . הקורסים נפתחים בימי שישי בהזמנה מראש ומתקבלים עד 5 משתתפים בקורס בלבד.

להלן תוכנית הקורס:

יום 1- סרט מבוא של אפנאה אקדמי, תיאוריה, אימון סטאטי ודינאמי, אימון עומק ראשון (משקולות קבועות)
יום 2 – תאוריה, הצלה ובטיחות, אימון עומק מוארך, טבלאות אימונים, תרגילי יוגה וריכוז, תזונת הצולל החופשי.

צלילה חופשית מתחת למים

מחנה אימונים (סטאז'ים) לצלילה חופשית.

נמשך יומיים ונפתח בימי שישי בהזמנה מראש. מחנה אימונים המיועדת לבוגרי הקורס , המשלבת שיפור בטכניקות של צלילת העומק, טכניקות השוואת לחצים, שיפור גמישות ותזונה, העמקת הידיעות ביוגה, תרגילי ריכוז והדמיה המיועדים לצולל החופשי.

לקבלת פרטים, מחירים ומבצעים על צלילה חופשית, אתם מוזמנים לפנות בכל יום בין השעות:08:00 ועד: 22:00 לאיציק בטלפון: 0542444505

התפרסם 22/01/2014 | על ידי