מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי

כמרכז הצוללים הגדול בישראל לצלילה טכנית, נציע הכשרות בכל הרמות ופעילות צלילות מיוחדות אחרי ההסמכה. אין לנו מתחרים בתחום, אנו מעסיקים את הטובים ביותר בישראל.

צלילה טכנית של TDIהיא צלילה מעבר לגבולות הצלילה הספורטיבית, עמוק יותר... זמן צלילה ארוך יותר... תערובות נשימה מתוחכמות.

ברוכים הבאים לעולם הצלילה הטכנית, צלילה טכנית תפתח לכם עולם חדש של צלילה ותאפשר לכם לצלול למעמקים, לבקר
ספינות טבועות שהזמן בם עצר מלכת, לגלות חיים חדשים ויצורי מעמקים. צלילה טכנית היא צלילה הדורשת מהצולל רמת צלילה גבוהה מאוד אותה ירכוש הצולל במהלך הכשרתו כצולל טכני. צלילה טכנית תאפשר לכם שילוב של צלילות עומק קיצוניות עם חדירה לספינות טבועות לאחר הכשרה לצלילה בסביבה מקורה. צלילה טכנית דורשת אחריות מיוחדת מהצולל ורמת תכנון צלילה מירבית ומוקפדת. כצולל טכני תוכל לבחור בין מסלול צולל טכני עם ציוד צלילה טכני כמיכלים כפולים לבין צלילה במערכות סגורות.

צלילה טכנית היא מועדון צוללים מיוחד שרק הטובים נמנים עליה.

זו קהילה מיוחדת בה כולם מכירים את כולם ומתכננים יחדיו צלילות למקומות שאחרים עוד לא היו. צלילה טכנית מאפשרת לכם לגלות נוף תת מימי יחודי ולחפש ולמצוא ספינות טבועות שעדיין לא נחשפו לעולם. אנו מציעים לכם מסלול הכשרה שיכשיר אתכם לצלול לעומקים של 100 מטר + ולנהל צלילות ברמת מקצוענים. צלילה טכנית לא מיועדת לכל אחד! רק הטובים והמסורים יהיו צוללים טכניים. חשוב להתייעץ איתנו לפני קבלת החלטה להצטרף לעולם הטכני ולוודא את התאמתכם. לאחר סיום הכשרתכם והסמכתכם נציע לכם מגוון רחב של צלילות בכל הארץ המתאימים לצולל טכני בלבד. דיפ סיאם הינו מועדון צלילה אילת המזוהה ביותר בארץ עם צלילה טכנית והכשיר צוללים טכניים יותר מכל מועדוני הצלילה גם יחד.את הקורסים יעבירו לכם מדריכים הנחשבים לשורה הראשונה בצלילות מסוג זה בארץ ושצברו ניסיון רב בתחום. אתם מוזמנים ללחוץ על הקישור ולגלות את מסלול ההתקדמות של צולל טכני.

צלילה טכנית לא לומדים לפי מחיר אלא לפי ניסיון המועדון והמדריך האישי שלכם.

לייעוץ ופרטים נוספים על קורס צלילה - צלילה טכנית אתם מוזמנים להתקשר כל יום עד השעה: 19:00 לנייד: 0542444505 או לפרטים נוספים לחצו כאן

סרט קורס צלילה טכנית
התפרסם 22/01/2014 | על ידי