מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי
קורס צלילה ספורטיבי

צלילה ספורטיבית היא 92% מפעילות הצלילה בישראל ועיקר הצוללים הישראלים.

צלילה ספורטיבית עולם הצלילה מתחלק ל 3 תחומים, צלילה ספורטיבית, צלילה טכנית והדרכת צלילה .

צלילה ספורטיבית הינה החלק הגדול והעיקרי של ענף הצלילה. הצולל הספורטיבי מוגבל לצלילה לעומק של עד 40 מטר ובתנאי סביבה לא מקורה וצלילה ללא דקומפרסיה שמשמעה שתמיד יש לצולל גישה ישירה לפני המים. צלילה ספורטיבית מיועד בעיקר להעניק לצולל חווית צלילה והנאה מהעולם התת מימי בתנאים נוחים וללא צורך בתכנון מסובך שמגביל את הזמן החופשי העומד לרשותו לצורך הצלילות. צלילה ספורטיבית מכילה קורסי הכשרה רבים שיעלו את יכולות הצולל ורמת הצלילה שלו וכן ירחיבו את אפשרויות הצלילה באתרים שונים ובתנאי צלילה משתנים כולל צלילות בלילה ובראות לקויה. צולל ספורטיבי נדרש לקיים כללים ברורים ופשוטים שיעניקו לו בטיחות מרבית בכל סוגי הצלילות שלו ובתכנונן. צלילה ספורטיבית אינה מתאפשרת ללא בן זוג וללא ביטוח צלילה תואם. יש לנהל יומן צלילות מסודר החתום על ידי מועדון הצלילה דרכו צללתם וכן לבצע צלילה אחת ל 6 חודשים שאחרת תידרשו לבצע צלילת רענון.

מועדון צלילה דיפ סיאם הוא מרכז צלילה ספורטיבית הגדול בישראל.

במסגרת הצלילה הספורטיבית ניתן לבצע צלילות כייף גם לצוללים לא מוסמכים כגון צלילת הכרות באילת צלילה חופשית ושנירקול מודרך. בישראל תחום צלילה ספורטיבית הוא מפוקח על ידי מדינת ישראל דרך הרשות לצלילה ספורטיבית המפקחת על מועדוני הצלילה, מדריכי הצלילה וכל העוסקים בתחום. פיקוח זה נועד לוודא שכל מועדון צלילה בישראל עובד תחת נהלי ארגון הצלילה הבינלאומי בו הוא חבר וכן עומד בדרישות חוק הצלילה בישראל. לרשות הצולל הספורטיבי יעמדו כלים רבים כגון מחשב צלילה ומצפן צלילה שיעזרו לו בתכנון הצלילה וההנאה מהן.

לפרטים והרשמה לקורסי צלילה בלבד אתם מוזמנים להתקשר בכל יום בשבוע מהשעה: 08:00 ועד השעה: 19:00 לאיציק. טלפון: 054-2444505

אנו מגישים לכם את מסלול ההתקדמות צלילה ספורטיבית של ארגון הצלילה המכובד בעולם SDI.

התפרסם 22/01/2014 | על ידי