מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי

צלילת רענון מיועדת לצוללים שלא צללנו מעל 6 חודשים ולצוללים שחשים צורך לרענן כישורי צלילה בסיסיים שבסיומה, בתוספת 50 שקל ממשיכים לצלול כל היום.

צלילת רענון נדרשת על פי חוק צלילה ספורטיבית בישראל ומטרתה לרענן לכם את כישורי הצלילה לאחר זמן שלא צללתם. צלילת רענון נמשכת כשעתיים ומרכזת בתוכה את עיקרי נושאי התאוריה ותרגילי מים עיקריים. בכך אתם והמדריך מוודאים שאתם בכושר צלילה ומוכנים לצאת למים. במהלך הצלילה יעבוד איתכם המדריך גם על נושא האיזון ושימוש במחשב צלילה. צלילת רענון אינה צלילה מודרכת מבחינת טיול באתר צלילה, צלילת רענון מתמקדת אך ורק בכישורי צלילה חשובים ולכן לא ניתן לשלב בה טיול. בעלות של 230 שקלים תוכלו לעשות צלילת רענון ולהשאיר את הציוד ליתרת היום ולהמשיך עוד 2 צלילות כולל הכל (אין הנחת חבר מועדון).

להלן תכני וסדר צלילת רענון, שיעור תיאוריה, תדריך וצלילת ים פתוח.

הרכבת ציוד בפיקוח מדריך, חזרה כללית על נושאי תיאוריה: איזון, תנועה במים, שמירת הסביבה, פיזיולוגיה של צלילה, השפעות עליית הלחץ, השפעות ירידת הלחץ, שכרון מעמקים, דקומפרסיה ונהלי חירום. צלילת מים פתוחים. במהלך הצלילה נתרגל: איזון ותנועה במים, ריקון וסת בשתי שיטות, מציאת וסת בשתי שיטות, הורדה והחזרת משקולות, התאמת משקולות, שימוש במקור אויר חלופי(אוקטופוס), עליית חירום. בסיום הצלילה יפרקו הצוללים את הציוד ויתבצע סיכום צלילה עם המדריך והמלצות להמשך צלילה.

מחירים מיוחדים לחברי ארגון חבר, ארגון המורים, הסתדרות המורים קרנות השוטרים, חיילים, סטודנטים ובהצדעה!

לפרטים נוספים והזמנת צלילת רענון באילת אתם מוזמנים להתקשר כל יום לטלפון: 08-6323636 שלוחה 2

התפרסם 22/01/2014 | על ידי