מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי

כשתעשו קורס מדריכי צלילה תוכלו ללמוד מקצוע מהנה ומאתגר ששכר טוב בצידו אצלנו תקבלו עבודה מיד עם סיום הקורס.מדריך צלילה זה לא עבודה, זו חופשה אינסופית בתשלום.

אז הגעתם להחלטה להיות מדריך צלילה ומעוניינים לעשות קורס מדריכי צלילה, החלטה מצוינת!

אז הגעתם להחלטה להיות מדריך צלילה ומעוניינים לעשות קורס מדריכי צלילה, החלטה מצוינת! 

קורס SDI למדריכים נועד ללמד עוזרי מדריך את הידע הנחוץ כדי לתפקד ביעילות כמדריך עצמאי. קורס זה חולק ל-2 חלקים – קורס פיתוח מדריך (Instructor Developing Course – IDC) וקורס הערכת מדריך (Instructor Evaluation Course – IEC).

מוסמכי קורס מדריכי צלילה יוכלו:

ללמד קורס Open Water (כוכב אחד) עד לדרגת קורס עוזר מדריך בלבד. ללמד קורס Advanced Adventure. (כוכב שני)

דרישות מקדימות מחניך קורס מדריכי צלילה יוכלו:
גיל מינימלי של 21 שנים. צולל מוסמך לפחות 12 חודשים. בדיקה רפואית לצלילה בתוקף. מינימום 100 צלילות רשומות בעומקים ובסביבות שונות. תעודת עוזר מדריך או דייבמאסטר של SDI או מקבילות להן. הסמכה במתן חמצן. הסמכה בהחייאה ועזרה ראשונה.

קורס מדריכי צלילה נמשך כ 10 ימים בהם נלמד תכני תיאוריה ומתודיקת הדרכת צוללים וכן עבודת מים רבה ופרקטיקה.

מבנה ומשך קורס מדריכי צלילה יוכלו:

החניך צריך לבצע את כל המיומנויות הנדרשות עבור דייבמאסטר ועוזר מדריך ברמה של מדריך. למועמד להיות מדריך יש 6 חודשים מהשלמת קורס צלילה - מדריך צלילה ועד לביצוע מבחני המדריכים אורך הקורס המינימלי ל-קורס מדריכי צלילה הוא 40 שעות. אורך הקורס המינימלי ל-מבחני מדריך צלילה הוא 10 שעות. יש לבצע מינימום 100 שעות בכל הקורס. ניתן לתת לחניך קרדיט על 40 שעות מקורס הדייבמאסטר.

חומרי לימוד קורס מדריכי צלילה יוכלו:
אוגדן נהלים וסטנדרטים של SDI. אוגדן מדריך מים פתוחים של SDI או/ו שימוש במערכת המקוונת ללימוד הקורס.

ציוד נדרש

ציוד בסיסי לקורסי צלילה מים פתוחים ל-Leaders של SDI.

נושאי לימוד נדרשים:
סטנדרטים ונהלים של SDI. ההיסטוריה של SDI. מוצרים ונהלים. כיצד לבצע הזמנה. חידושים שנתיים. נהלי הרשמה. אחריות וביטוח. ניהול סיכונים: טופסי שחרור מאחריות. שיטות הדרכה: תיאורית הדרכה, שיטות ותקשורת מילולית.  שיעורים בכיתה. צלילות במים מוגנים. צלילות במים פתוחים. שימוש בעזרי לימוד. תוכניות לימוד ביתי של SDI, שימוש במבחן ידע. ניהול תקציב ומכירות: תקצוב קורסים. גיוס חניכים. ארגון וניהול לו"ז קורס. מכירות קמעוניות אתיקת המדריך. פיזיקה ופיזיולוגיה של הצלילה.
נושאי לימוד מים:
העברת קורס סקובה דייבר, העברת קורס צלילה כוכב 1, העברת קורס צלילה 2 כוכבים, העברת קורס צלילה צולל הצלה, העברת התמחויות צלילה, העברת קורס דייבמאסטר ןהעברת קורס עוזר מדריך צלילה.

לפרטים נוספים על קורס מדריכי צלילה אתם מוזמנים להתקשר כל יום עד השעה: 19:00 לנייד: 0542-444505

 

קורס מדריכי צלילה
התפרסם 22/01/2014 | על ידי