מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי
קורס צלילה באילת במועדון דיפ סיאם

קורס צלילה הכולל לינה , במחירים ללא תחרות - קורס צלילה ייחודי עם הטבות מפנקות

 

קורס צלילה עושים רק במועדון צלילה ותיק, מתמחה ומקצועי והמספק ציוד צלילה מתקדם וחדשני עם מערכת לוגיסטית תומכת.

הידעת כי שטח כדור הארץ מכוסה ביותר מ -70% מים? האוקיינוסים שלנו ומערכות מים, כוללים אגמים ונהרות, מכילים חיים ויצורים רבים שעדיין לא נחקרו. יותר מ 95% מהם סמויים מן העין האנושית. אתה יכול ללכת לשחות בים או לצאת לשנורקל מעל השונית, ותראה חלק קטן מאוד מהם, אבל עכשיו הגיע הזמן לקחת את זה צעד אחד קדימה. לראות את העולם מתחת למים כפי שהוא אמור להיות. להפוך לחלק ממערכת אקולוגית התומכת בכל כך הרבה מיני חיים ולקחת את זה עד קצה גבול היכולת שלך. לצלול עם כרישים, צלילה במערות, או לצלול בספינות טרופות היסטוריות שהזמן בהן עצר מלכת. לך נשאר רק לבחור את הכיוון שאתה רוצה לקחת את סגנון החיים החדש שלך כצולל. הכל מתחיל כאן. קורס צולל מים פתוחים של SDI נועד לתת לך את הכישורים הדרושים כדי לנהל צלילות במים פתוחים בבטחה. קורס זה הוא המפתח להתחיל לחקור יעדי צלילה ברחבי העולם או אפילו בחצר האחורית שלך.

מטרת הקורסים הרבים והמגוונים שאנו עורכים היא לוודא שהחניך יודע ומיישם את הנלמד ועומד בכל מטרות הקורסים תוך כדי טיפול אישי של המדריך בחניך. קורסי הצלילה שלנו ערוכים, במגוון אתרי צלילה באילת שהם האתרים היפים ביותר של אילת ולא רק באתר אחד ובאמצעות מרכז הצלילה הגדול בישראל דיפ סיאם.  בזמן הקורס, יעמדו לרשותכם כיתות ממוזגות, משקאות חמים חופשי וחומרי לימוד מתקדמים. היתרון שלנו בדיפ סיאם, שאנו כמרכז צוללים מחויבים רק לחניכים ולצוללים שלנו ! כשתעשו קורס צלילה תמצאו שהקורסים נערכים במגוון שפות, כגון: עברית, אנגלית, צרפתית, רומנית, רוסית, יידיש ועוד... למגזר החרדי נוכל לספק תנאי הדרכה ולינה על פי ההלכות המחמירות ביותר. כל הקורסים נעשים בקבוצות קטנות בלבד. ניתן לשלם בתשלומים נוחים בכרטיס אשראי ועל חשבון הפיקדון הצבאי.

דיפ סיאם מקיים את פעילויות קורס צלילה, במרכז צלילה הנושא בדרגה הבכירה ביותר בענף הצלילה, דרגת "מרכז 5 כוכבים לפיתוח מדריכים" דיפ סיאם.

בראש פעילות הקורס עומדים מדריכים בעלי דרגת ההדרכה הגבוהה והיוקרתית בעולם. דיפ סיאם מציע פעילות צלילה מגוונת, הכוללת שירותי צלילה וקורסי צלילה של ארגוני הצלילה הטובים בעולם TDI-SDI . קורס צלילה באילת כוכב 1+2 בחבילות ללא תחרות… בכניסה לנושאים, תוכלו לקבל פרטים מלאים על מגוון פעילויות צלילה וקורסי צלילה שאנו עורכים. קורסי הצלילה נערכים ע"י מדריכי צלילה בכירים, בעלי ניסיון רב, בתחום הדרכת צלילה. דיפ סיאם מציע קורסי צלילה בסיסיים ומתקדמים של ארגוני הצלילה הטובים בעולם,עד לרמת מדריכי צלילה. עם דיפ סיאם, תוכלו ללמוד להיות צוללים טכניים וצוללי מערכות סגורות ע"י המדריכים המנוסים ביותר בישראל בתחום. כל חניך וצולל מקבל תשומת אישית ע"פ צרכיו הוא ולשימושו יעמדו חומרי הלימוד המתקדמים ביותר בעולם הצלילה. המדריכים אף ילוו אתכם בייעוץ לרכישת ציוד צלילה המותאם לכם אישית. ציוד צלילה הניתן אצלנו לחניכים הוא הציוד החדיש והטוב בעולם. חווית צלילה שתקבלו מאיתנו ,הם חוויה מיוחדת של איכות צולל והנאה ייחודית.

אנו מציעים לכם כחניכים את כל המעטפת הנדרשת לנוחות מלאה בקורסי הצלילה אותם תרצו לערוך אצלנו. פתרונות לינה מגוונים החל מרמת אכסניית צוללים משודרגת הממוקמת בתוך מלון באילת כולל בריכה ובמרחק קצר מהטיילת והקניון. אנו נספק לכם ללא שום תשלום גם נסיעות הלוך חזור כל יום בכל רחבי אילת. מבחינת בטיחות, אנו ניתן לכם את רמות הבטיחות הגבוהות ביותר בענף הצלילה דרך מחשבי צלילה אותם מקבל אצלנו כל חניך בקורס צלילה אצלנו, אביזר בטיחות ממדרגה ראשונה שאף מדריך צלילה לא ייכנס למים בלעדיו. אנחנו לא חוסכים בבטיחות ולכן גם כשתשכרו ציוד אצלנו, לא תשלמו תוספת מחיר על מחשב צלילה, בטיחות אצלנו ללא תוספת מחיר!

בנוסף: כל החניכים שלנו מקבלים אוטומטית חברות מועדון שנתית מתנה.

הנחות ומבצעים מיוחדים יוענקו לחברים במגוון מרכזי צלילה בארץ מצפון ועד דרום בהצגת כרטיס חבר, בהצדעה, ארגון המורים, הסתדרות המורים, שוטרים, חיילים, סטודנטים ועובדי מדינה.

קורס צלילה באילת צוללנים וחברי מועדון


מועדון הצוללים מארגן פעילויות צלילה מיוחדת לחברים כמו ספארי צלילות בארץ ובעולם בתנאים ומחירים שאחרים רק חולמים עליהם. חברי המועדון יקבלו הנחות במגוון בתי עסק כולל מקומות לינה באילת ובארץ.
כל חניך שיעשה אצלנו קורס צלילה באילת, יקבל כרטיס וחברות לשנה חינם ואחרי שנה יוכל לחדש במחיר סמלי ביותר לשנה נוספת.

, ציוד צלילהושירותי הצלילה, ברמה הגבוהה ביותר. אתם מוזמנים להיכנס לחוויות הלימוד והצלילה שלא הכרתם.

לפרטים והרשמה לקורסי צלילה בלבד אתם מוזמנים להתקשר בכל יום בשבוע מהשעה: 08:00 ועד השעה: 19:00 לאיציק : 054-2444505 לכל פעילות צלילה נוספת יש להתקשר ל: 08-6323636

 

 

התפרסם 22/01/2014 | על ידי