מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי

קורס צלילה באילת כולל לינה אתם מחפשים? אנו מציעים אכסניה פרטית שלנו שבה רק אתם תהיו, אין אנשים זרים. אכסניה מודרנית, יפה במרכז העיר אילת הלינה כוללת הסעות.

כשאתם בוחרים אכסניה ללילה במהלך קורס צלילה באילת כולל לינה חשוב להתייחס לכמה דברים חשובים שבלעדיהם גם קורס צלילה הכי טוב יהיה פחות כייף. דבר ראשון, מיקום האכסניה. האכסניה שלנו נקראת "הוילה" ונמצאת בסמוך לקניון ולטיילת באילת. האכסניה נמצאת במרחק הליכה קצר ממרכז מסחרי המכיל את כל מה שתצטרכו במהלך ימי הקורס.כל הדברים שתצטרכו נמצאים ממש ליד. אנו גם נסיע אתכם כל יום בתום קורס הצלילה לאכסניה ונאסוף אתכם בבוקר ללא תשלום כחלק מחבילת קורס צלילה באילת כוכב 1+2. כאשר מציעים לכם קורס צלילה באילת כולל לינה שימו לב שכל מועדוני הצלילה באילת נמצאים בחוף הדרומי ואם האכסניה המוצעת לכם נמצאת צמודה או סמוכה למועדון צלילה זה אומר שבסוף היום אם תרצו לצאת לעיר ולא "להיתקע" באכסניה כל השבוע, תיאלצו לקחת מוניות שיעלו לכם לפחות 35/40 שקל לכל כיוון שבחישוב קל מוסיף לכם עלות של כ 500 שקלים לקורס צלילה באילת כולל לינה. וזה לא כולל כמובן את עלות הלינה עצמה!

כשתעשו אצלנו קורס צלילה באילת כולל לינה, לא תשלמו על הסעות !

הגעתם כבר לאכסניה, מה מחכה לכם שם? אכסניות באילת הם ציבוריות, מה שאומר שכל אדם זר יכול לשלם ולהיכנס לישון אצלכם בחדר בכל רגע ביום ובלילה. לא נעים להתחיל לשמור על החפצים האישיים כל הזמן, להתרגל כל יום לזרים חדשים ולא להיות עם חבריך לקורס. אצלנו אין אנשים זרים! רק חניכי קורס צלילה באילת כולל לינה יכולים להיות באכסניה כך שאתה בחדר עם הקבוצה שלך בקורס, דבר שמקנה לכם חווית קורס טובה יותר ומסירה דאגות מיותרות מהראש. כשאתם עם החברים שלכם מהקורס, אתם יכולים להתארגן ביחד בהכנת ארוחות משותפות במטבח העומד לרשותכם, להכין ביחד שיעורי בית ולצאת ביחד לבילוי של ערב באילת.

קורס צלילה באילת כולל לינה איכותי כולל את זה שאתם צוללים, ישנים ומבלים עם החברים שלכם כל השבוע ולאורך כל היממה.

טוב, היה לכם יום צלילה מהנה ועכשיו הגעתם לאכסניה, מה עושים? אז ככה, תלחצו על שלט מסך ה LCD שלכם ותמצאו ערוצים רבים של כבלים ללא תשלום. כן, אצלכם בוילה . אין כמובן תשלום על זה. בנוסף תוכלו לגלוש בחופשיות באמצעות אינטרנט אלחוטי פרטי של האכסניה העומד לרשותכם וגם זה חינם. בא לכם להכין על האש? קדימה. תתארגנו ביחד ותיגשו לאחד מרשתות המזון הקרובות, קנו בשר ומצרכים, גשו למטבחון להכין הכול ויאללה למנגל. שימו לב שבאכסניות באילת כל הדברים האלו הם בתשלום נפרד!

עברו לעמוד קורס צלילה לקבלת מידע והרשמה

בכל שאלה נוספת לגבי קורס צלילה באילת כולל לינה ואופציות שדרוג שונות אתם מוזמנים להתקשר בין השעות 09:00 ועד 20:00 לטלפון: 0542-444505

התפרסם 22/01/2014 | על ידי