מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי
קורס צלילה באילת לדתיים

קורס צלילה באילת לדתיים שאנו מציעים, מותאמת לציבור הדתי ומתחשבת בצרכיו המיוחדים. הקורס היינו הקורס המקיף ביותר בעולם וכוללים את כל התכנים של הקורס הרגיל במחיר חבילה בלעדי!!!

מבצעים מיוחדים לחברי ארגון חבר, הסתדרות המורים ובהצדעה וארגונים נוספים!

מדריכינו מתמחים בהעברת הקורס בצורה המקצועית והמהנה ביותר בקבוצות קטנות ואישיות. המדריכים שלנו הם מדריכים בכירים בעלי ניסיון רב והכשרות צוללים רבים מאחריהם. מדריכים בעלי רקע ישיבתי והילכתי כולל דוברי יידיש. צוות ההדרכה כולל מדריכים ומסמיכי מדריכים בארבע ארגוני צלילה בינלאומיים המובילים בעולם בתחום הצלילה הספורטיבית והטכנית TDI  SDI   .  כמותג צלילה קבוצת דיפ סיאם הוא מרכז הצוללים הגדול בישראל והנו חלק ממרכז צלילה דיפ סיאם בדרגת בית הספר הגבוהה ביותר מטעם ארגוני הצלילה המובילים בעולם !  דיפ סיאם משמש כמרכז הכשרת המדריכים היחיד של ארגוני הצלילה המובילים בעולם תחת אותה קורת גג דבר שהינו ייחודי לנו. באמצעות מועדון צלילה אילת דיפ סיאם, הוא מועדון צוללים האחראי להכשרת יותר צוללים בישראל, לכל הדרגות יותר מכל בית ספר אחר וזאת עקב דרגתם של המדריכים המוסמכים להכשיר לכל דרגה של צלילה בעולם. כמועדון צוללים,

אנו המרכז הגדול בישראל הנותן לכם פתרונות במסגרת קורס צלילה באילת לדתיים.

 ניתן להזמין קורסי צלילה בהפרדה כל שבוע!

דיפ סיאם במסגרת קורס צלילה באילת לדתיים  שם לו למטרה 3 דברים, בטיחות, הכשרה מקצועית, חוויה. קורס צלילה באילת לדתיים כוכב 1+2 מתחיל כל יום ראשון ומסתיים ביום ראשון מהשעה 08:30 בבוקר ועד 15:00 אחה"צ, וביום שישי עד השעה 13:00. ניתן לפצל את הקורס כל שתבצעו 5 ימים ראשונים כוכב 1 ותבואו להשלים במועד אחר כוכב שני. בכל יום כבר מהיום הראשון נכנסים למים לצלילות בחמשת הימים הראשונים נבצע 2 צלילות ביום וביומיים האחרונים 3 צלילות ביום. בכל יום בארבעת הימים הראשונים יהיו לנו גם שיעורי תיאוריה בכל יום ונלמד להכיר את העולם התת מימי והכוחות הפועלים עלינו בכל מקצועות הצלילה.

קורס צלילה באילת לדתיים אתרי הצלילה:
הקורס כולל 16 צלילות בים בחופים היפים ביותר באילת, המאופיינים ע"י דגים רבים וכן ספינות טבועות. במהלך הקורס נבקר בשמונת אתרי הצלילה היפים ביותר באילת ולא רק בחוף אחד, אנו נסיע אתכם לאתרי צלילה עוצרי נשימה, אתרים שאף אחד אחר לא ייקח אתכם לשם. אנחנו לא מחפשים לחסוך בנסיעות לאתרים, לנו חשוב שתקבלו חוויה מושלמת ולכן ניסע איתכם לכל האתרים המיוחדים שלא יתרצו לכם שאתם צוללים רק בחוף אחד כדי לא "להטריח" אתכם בנסיעות, אנחנו כן טורחים עבורכם! אנחנו מאמינים שחוויות צוברים כשמבקרים בקורס במגוון גדול של אתרי צלילה באילת ולא רק ברצועת חוף מזערית. במהלך הצלילות תקבלו גם ביקורים תת מימיים ייחודיים. אנו מבטיחים חווית קורס מיוחדת שלא תשכחו, תוכלו לקחת אתכם חוויות תת מימיות ברמה שלא תכירו בשום מקום. 

רק במסגרת קורס צלילה באילת לדתיים תראו אתרי צלילה רבים ומרהיבים כבר במהלך הקורס! למידע מורחב אודות קורס צלילה 

קורס צלילה באילת לדתיים הבטיחות: 

להענקת בטיחות מרבית לכל חניך, הקורס כולו בפיקוח של המנהל המקצועי של הנושא בדרגה הבכירה ביותר בעולם הצלילה דרגת "מסמיך מדריכים" ובליווי אישי של "מסמיך מדריכים" נוסף מהמוערכים והמנוסים בישראל להבטחת רמתם הגבוהה של החניכים כצוללים בסיום הקורס, הקורס נערך בקבוצות קטנות בלבד כך אנו מבטיחים רמת בטיחות גבוהה ביותר ותשומת לב אישית לכל חניך כך שבסיום הקורס תהיו צוללים ברמה גבוהה, כמו כן, כל חניך לומד לצלול עם מחשב צלילה אישי במים לאורך כל הקורס כבר מהיום הראשון, כל מדריך צלילה בארץ ובעולם צולל עם מחשב צלילה למען בטיחותו ואינו סומך על תחליפים כמו חישובי טבלאות סטטיסטיות. לנו, עניין הבטיחות חשוב ביותר ולכן כל אחד מכם יקבל לשימושו מחשב צלילה במהלך הקורס, לא חוסכים בבטיחות!!!

קורס צלילה באילת לדתיים המועדון:

לרשותכם כיתות, אינטרנט אלחוטי ועמדת מחשב חופשית. מחלקת צילום תת מימי , כך תוכלו להנציח את החוויה שלכם. כ"כ עומדות לרשותכם מקלחות חמות פרטיות ומשקאות חמים הכוללים קפה, תה וחלב. החניכים יקבלו לוקר לשים בו את חפציהם. מיקומינו במתחם קולוניה בחוף הדרומי באילת. בנושא הלינה ניתן לכם פתרון מצוין. הלינה שלנו נמצאת בעיר כך שאתם נגישים לכל השירותים בעיר, המתחם בתוך מלון פגסוס הכולל חדרים משותפים, בריכת שחיה כבלים ואינטרנט אלחוטי. החדר כולל מצעים מלאים, במבנה יש קבלה פעילה בכל יום לשירותכם.

במסגרת קורס צלילה באילת לדתיים תקבלו נסיעות בכל רחבי אילת ללא תשלום!

ובנוסף: מתנה מיוחדת ובלעדית, שובר ל-3 ימי צלילות מלאים כולל הכול ללא תשלום לאחר הקורס!!!

 לתשומת לב: אין לטוס 12 שעות לאחר הצלילה האחרונה לפחות!

לפרטים נוספים ולהזמנת קורס צלילה באילת לדתיים אתם מוזמנים ליצור קשר כל יום עד השעה 19:00 לנייד: 054-2444505

התפרסם 22/01/2014 | על ידי