מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי

קורס צלילה הכרות טכנית של TDI חושף אתכם לעולם של צלילה טכנית. קורס זה נועד כקורס מבוא לקורס נייטרוקס מתקדם וקורס צלילה נהלי דקומפרסיה.

מטרת הקורס היא להכיר לחניכים את תצורות הציוד הטכניות, לשפר את הכישורים שלכם בצלילות מים פתוחים כגון ציפה, נהלי חירום, ומודעות מצבית.  ולחשוף את התלמידים לטכניקות תכנון גז מתקדמות בהקשר לדקומפרסיה. קורס צלילה - הכרות טכנית זה מיועד לצלילות ללא דקומפרסיה, החניכים רשאים להשתמש נייטרוקס אוויר מועשר בחמצן, תערובות שהן בתוך רמת ההסמכה הנוכחית שלהם. קורס צלילה - הכרות טכנית עשוי להיות משולב עם נייטרוקס מתקדם של TDI על פי שיקול דעתו של המדריך.

להלן מערך קורס צלילה - הכרות טכנית:

עם סיום מוצלח של קורס צלילה - הכרות טכנית, החניכים יכולים לעסוק בפעילויות צלילה בתצורת ציוד טכנית ללא השגחה ישירה של מדריך ובלבד ש: פעילויות הצלילה דומות לאלו של ההכשרה. תחומי פעילות ותנאים סביבתיים דומים לאלו של ההכשרה. תנאים מוקדמים לקבלה לקורס צלילה הכרות טכנית: גיל 18, 15 מינימליים עם הסכמת הורים. הסמכה מינימאלית מוסמך צולל כוכב 2 כוכבים (צולל מתקדם הרפתקאן). לספק הוכחה של 25 צלילות מים פתוחות המתועדות ביומן הצלילות. מבנה קורס צלילה הכרות טכנית: מינימום של 3 צלילות מים פתוחים חובה! כל הצלילות חייבת להתנהל בעומקים בתוך רמת ההסמכה הנוכחית של הצולל של, אך לא יעלו על 23 מטר.

להלן נושאי הלימוד בקורס צלילה הכרות טכנית.

פיזיקה. סקירת לחץ מתחת למים. פיזיולוגיה. שקיעות / שקיעות נכונות. היפרתרמיה. היפותרמיה. היבטים פסיכולוגיים. שיקולי ציוד. מיכל יחיד / זוגי. אפשרויות ברזי מיכל. אפשרויות ווסתים. רתמות / אפשרויות מערכות איזון ציפה. מחשב, מדי זמן ועומק, אפשרויות מד עומק. שקי ציפה / אפשרויות שקי ציפה לסימון שטח. תכנון צלילה.  טבלאות / תכנון צלילת מחשב וביצוע. חישובי צריכת אוויר (SAC). חישובי עתודות גז מינימליים לצלילות ללא דקומפרסיה. שיקולים סביבתיים. דרכי כניסה / אסטרטגיות יציאה. אסטרטגיות לשעת חירום במקרה של תקלה / אובדן גז.
בסיום קורס צלילה הכרות טכנית נדרשים החניכים להשלים בהצלחה את מיומנויות מים פתוחים הבאים:
בחירה והכנת הציוד. התנהגות בצוות.  פריסת והעלאת מצוף תוך שימוש בגלגלת. התאמת תערובת נשימה בצוות. סימני ידיים ייעודיים. לבצע תכנון  צלילה נאותה עם גבולות המבוססים על צוות וצריכת גז אישי. שימוש ב S.T.A.R.T. לפני כל צלילה. ניתוח מתחים והפחתתם. בדיקת משקל נכונה. להפגין שליטה נאותה בציפה, יכולת לרחף בנקודה קבועה במים מבלי להזיז את ידיים או רגליים. יכולת לשמור על גוף אופקי במהלך התנועה בתחתית והעלייה של הצלילה. לבצע תנועה במים בשיטת בעיטת צפרדע, תנועת צפרדע לאחור. להפגין יכולת לבצע את התרגילים הבאים, תוך שמירה על ציפה בנקודה קבועה במים: החלפת ווסתים. מציאת ווסת. ריקון מסכה מלאה/חלקית עם אובדן אוויר מינימאלי. הסרת מסכה והחזרתה עם אובדן אוויר מינימאלי. להפגין יכולת לבצע תרגיל בטיחות (S-תרגיל), תוך שמירה על איזון ציפה בנקודה קבועה במים. להפגין יכולת פריסת מצוף באמצעות גלגלת  תוך שמירה על איזון ציפה בנקודה קבועה במים.  להפגין שיקול דעת בוגרת, צליל הנוגע תכנון צלילה וביצוע.

לייעוץ ופרטים נוספים על קורס צלילה הכרות טכנית אתם מוזמנים להתקשר כל יום עד השעה: 19:00 לנייד: 0542444505

התפרסם 22/01/2014 | על ידי