מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי

חדירה לספינות טבועות, ללא קורס חדירה לספינות טבועות אסורה בהחלט!

קורס חדירה לספינות טבועות של SDI יכשיר אותך לתכנן ולבצע צלילות חדירה לספינות טבועות בתחום האור החיצוני ולעומק משלים לעומק המותר לך בהכשרתך. צלילה מסוג זה דורשת הכשרה ייעודית עקב היותה מסובכת מצלילה רגילה והיותה צלילה בסביבה מקורה וללא גישה ישירה לפני המים. במהלך שנים רבות הכשרנו צוללים רבים מהארץ ומהעולם לצלילות מסוג זה דבר שהעניק לנו ניסיון רב בקורס חדירה לספינות טבועות. אנחנו מטמיעים בהכשרה שנות ניסיון שיגיעו לידי ביטוי ביכולות מצוינות שאיתם תצא מקורס חדירה לספינות טבועות שלנו.

קורס חדירה לספינות טבועות עושים רק עם המומחים שלנו!

להלן פרטי הקורס:
דרישות מקדימות מהחניך בקורס צלילה חדירה לספינות טבועות:

תעודת Open Water וגיל 15 ומעלה לקורס חדירה חלקית.
גיל 10-14 שנים בצירוף הסכמת הורים לקורס ללא חדירה.
מחזיקי תעודת Junior Open Water לא יכולים להשתתף בפעילויות חדירה או בצלילות עמוקות מ-20 מטר
הצוללים חייבים להחזיק בהתמחות Deep Diver או לספק הוכחה לניסיון בצלילות עמוקות מ-20 מטר.
25 צלילות רשומות וחתומות ביומן הצלילות.

מבנה ומשך קורס צלילה חדירה לספינות טבועות
החניכים צריכים לסיים 3 צלילות עם תדריך ותחקור מלא על ידי המדריך. תכנון הצלילה חייב לכלול הפסקות על פני המים, זמן ללא דקומפרסיה וכו'. יש לתעד את הצלילות ביומן. יש לבצע צלילה נוספת בקורס חדירה חלקית. SDI מאשר למדריכים לבנות את הקורס בהתאם לשיקול דעתם, בהתאם לחניכים המשתתפים ורמת המיומנות שלהם.

ציוד נדרש בקורס צלילה חדירה לספינות טבועות
ציוד צלילה למים פתוחים כפי שפורט מוקדם יותר במדריך זה. גלגלת. איתות ויזואלי ואיתות קולי. מיכל פוני.

מערכי שיעור קורס צלילה חדירה לספינות טבועות
מוטיבציה: למה לצלול בספינות טרופות? יתרונות. יופי. מסתורין. האשפה של אחד היא האוצר של אחר. כיף! חבלי ירידה ותמיכה בפני השטח. גודל. חומר. תמיכה בפני השטח: תקשורת במידת הצורך. נהלי גיבוי. שיטת בן הזוג: קשר עם בן הזוג. קשר בראות משתנה. חבלים לבן זוג. סימנים בחבלים. מיקום בן הזוג בקרבה גבוהה. ניווט/מפות: שימוש בלוח: גדול מהרגיל. סימונים לפני הצלילה. תכנון מקדים של הצלילה תוך שימוש במפות ומידע נוסף. החלטה על הכוונה. איבוד כיוון: עם או בלי בן זוג. איבוד בן זוג. פנס מקולקל. נהלי חירום. ציוד מיוחד: פנסים: עיקרי וגיבוי. גודל. זמן תאורה. שימוש. סכינים ואמצעי חיתוך. צלילה בראות מוגבלת: ענן אבק (Silt Out). הבטים פסיכולוגיים. שימוש בפנסים. חשיבות הפנס וגיבוי. ראיית לילה – לא לסנוור את בן הזוג. חבלים וגלגלות: סוגי חבלים. קשירות. סמני דרך להכוונה. טיפול בחבלים ובגלגלות יתורגלו על היבשה לפני ביצוע המיומנות מתחת למים. נהלי חירום מיוחדים: ספינה טרופה "בטוחה" – כמו צלילה רגילה, אולם עם אבחנה לגבי הגישה המוגבלת לפני השטח בחלק מהמקרים. ספינות טבועות מסוכנות: יש להימנע מ....לא להיכנס לדלתות חסומות. מגבלות כניסה. מיפוי הספינה הטרופה: אנכי. אופקי.זיהוי מאפיינים. ניתוח סיכונים.

דרישות ביצוע מיומנויות ודרישות סיום קורס קורס צלילה חדירה לספינות טבועות
החניכים צריכים להשלים את המיומנויות הבאות במים פתוחים. צלילות 1 ו-2 נועדו להסמכה ללא חדירה. צלילה 3 ו-4 נועדו להסמכה לחדירה חלקית:
צלילה מס' 1 קורס צלילה חדירה לספינות טבועות
סקירת מחשבי צלילה – לפני הצלילה. תכנון צלילה. בדיקת פנסים. הכרות עם האזור. מיפוי בסיסי מחוץ לספינה הטרופה. שימוש בחבלים מחוץ לספינה הטרופה . יציאה ותיעוד הצלילה ביומן.
צלילה מס' 2: קורס צלילה חדירה לספינות טבועות
תכנון צלילה. חישוב הפסקה על פני המים. ירידה. השלמת המיפוי בצוות. וניתוח סיכונים ניהול אוויר ועבודת צוות יציאה ותיעוד הצלילה ביומן.
צלילה מס' 3: קורס צלילה חדירה לספינות טבועות
תכנון צלילה. ירידה. שימוש בחבלים מחוץ לספינה הטרופה יציאה ותיעוד הצלילה ביומן.
צלילה מס' 4: קורס צלילה חדירה לספינות טבועות
תכנון צלילה. הסבר על הצלילה. צלילה וסקירה כמו שנקבע מראש. שימוש בחבלים בתוך הספינה. חדירה מלאה לספינה יציאה ותיעוד הצלילה ביומן.

לפרטים והרשמה לקורסי צלילה בלבד אתם מוזמנים להתקשר בכל יום בשבוע מהשעה: 08:00 ועד השעה: 19:00 לאיציק. טלפון: 08-9231100

אתם מוזמנים לצפות בשלושה סרטים הממחישים את החוויה המדהימה של קורס צלילה חדירה לספינות טבועות.
התפרסם 22/01/2014 | על ידי