מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי

קורס צלילה עומק הינו קורס מקצועי המכשיר את הצולל לתכנן ולצלול עד לעומק מקסימאלי של 40 מטר ובכך מרחיב את אפשרויות הצלילה .

קורס צלילה עומק מכיל 4 צלילות ונמשך יומיים בהם צלילות לעומק 40 מטר. קורס צלילה - עומק מכשיר אותך לשימוש במיכלי עזר, מצוף וגלגלת בנוסף להגברת כישורי צלילה. תלמד נהלי חירום וניהולם, הכשרת צוללים לדרגה זו דורשת מדריך צלילה מנוסה בעל יכולות משמעותיות בצלילת עומק דבר אותו יש לכל אחד ממדריכנו. קורס זה נפתח כל שבוע ונחשב אחת ההתמחויות  למסלול מאסטר סקובה דייבר.

להלן מערך קורס צלילה עומק

קורס צלילה עומק דרישות מקדימות מהחניך תעודת קורס צלילה 2 כוכבים. גיל מינימלי של 18 שנים. גיל מינימלי של 16 שנים בצירוף הסכמת הורים. 40 צלילות רשומות וחתומות ביומן הצלילות לאחר ההסמכה כצולל כוכב שני.
קורס צלילה עומק מערכי שיעור 
מחשבים מול טבלאות: היסטוריית הטבלאות. זמן ללא דקומפרסיה. שימוש בטבלאות הצלילה בהתאם למחשב. עצירות בטיחות. פתרון בעיות. ציוד מיוחד לצלילות עומק: מיכלים בגדלים שונים. וסתים. מאזן. שקי הרמה. גלגלות. מיכל חלופי. פיזיקה ופיזיולוגיה לצוללי עומק: שוני בצלילות שבהן הלחצים גבוהים מ-3 אטמוספרות. צריכת אוויר. גורמי פחמן דן חמצני. שכרון מעמקים. הרעלת חמצן. מחלת דקומפרסיה. נהלי חירום לצלילות עומק: שימוש וטכניקות מיכלי בטיחות. תאי לחץ באזור. סקירת עזרה ראשונה והחייאהטיפול בחמצן. טיפול בהלם.              

קורס צלילה עומק, צלילה מס' 1
בדיקת כל הציוד – מדי עומק, שעונים ומחשבים. הכרות עם האזור. ירידה לעומק המתוכנן, ללא חריגה מהתכנון בנוהל עומק. צלילה לפי התכנון – מקסימום עומק 30 מטר לצלילה הראשונה. תרגילי בדיקת תפקוד בלחץ חלקי גבוה של חנקן עלייה לעצירת בטיחות.

קורס צלילה עומק, צלילה מס' 2:
ניטור עומק/זמן/אוויר, חישוב כל הזמנים על לוח. הכנת ציוד מלאה, בדיקת דליפות ומחשב. ירידה לעומק המתוכנן, ללא חריגה מהתכנון בנוהל עומק. חישוב צריכת אוויר פרישת גלגלת מהאנך וחזרה תרגול מצב חירום על ידי המדריך מתחת למים. צלילה לעומק מקסימלי של 6 מטר. עלייה לעצירת בטיחות.

קורס צלילה עומק, צלילה מס' 3:
ניטור עומק/זמן/אוויר, חישוב כל הזמנים על לוח. הכנת ציוד מלאה, בדיקת דליפות ומחשב. ירידה לעומק המתוכנן, ללא חריגה מהתכנון בנוהל עומק. חישוב צריכת אוויר פרישת גלגלת מהאנך וחזרה תרגול מצב חירום על ידי המדריך מתחת למים. צלילה לעומק מקסימלי של40 מטר. עלייה לעצירת בטיחות.

קורס צלילה עומק, צלילה מס' 4:
ניטור עומק/זמן/אוויר, חישוב כל הזמנים על לוח. הכנת ציוד מלאה, בדיקת דליפות ומחשב. ירידה לעומק המתוכנן, ללא חריגה מהתכנון בנוהל עומק. חישוב צריכת אוויר פרישת גלגלת מהאנך וחזרה תרגול מצב חירום על ידי המדריך מתחת למים. צלילה לעומק מקסימלי של 15 מטר. עלייה לעצירת בטיחות.

לפרטים והרשמה לקורסי צלילה בלבד אתם מוזמנים להתקשר בכל יום בשבוע מהשעה: 08:00 ועד השעה: 19:00 לאיציק. טלפון: 08-9231100

קורס צלילה עומק
התפרסם 22/01/2014 | על ידי