מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי

קורס צלילה צולל נייטרוקס של TDI הינו קורס תיאורטי שיכשיר אותך לצלילה באוויר מועשר בחמצן עד 40% לצלילות ארוכות ובטוחות יותר.

עד היום הורגלתם לנשום אוויר רגיל במהלך צלילותיכם, כעת תוכלו לשנות את תערובת הנשימה שלכם ולהעלות את אחוז החמצן ביחס לחנקן באוויר שלכם דבר שיתרום רבות להערכת זמני התחתית בצלילות וכן יצמצם משמעותית את תופעת שכרון המעמקים. קורס צלילה צולל נייטרוקס הוא שיעור תיאוריה ארוך כשלאחריו תעברו מבחן והסמכה. לאחר הסמכתכם תוכלו לבקש בכל מועדון צלילה בארץ ובעולם לתת לכם מיכלי נייטרוקס לצלילה. אנו ממליצים שכל צלילה עמוקה מ 18 מטר תצללו עם נייטרוקס. קורס צלילה צולל נייטרוקס ניתן לשלב בכל קורס צלילה אחר אותו תעברו אצלנו. בדרך כלל מועדוני צלילה יקחו לכם תוספת תשלום על כל מיכל נייטרוקס בערך של כ 20-30 שקל. אנחנו לא גובים כלום! אצלנו תקבלו נייטרוקס חינם! לבטיחות אין מחיר.

להלן מערך קורס צלילה צולל נייטרוקס

שיעור תיאוריה - נושאים ללימוד: החנקן, החמצן, לחצים חלקיים, חוק דלתון, 40%חמצן ומטה, 40% חמצן ומעלה, נוסחת ה EAD, טבלאות נייטרוקס, החלפת תערובות בין צלילות, בחירת תערובת מתאימה לצלילה, יתרונות החמצן בצלילה, חסרונון החמצן בצלילה, נייטרוקס ודקומפרסיה, נייטרוקס ושכרון מעמקים, שימוש בנייטרוקס עם מחשב צלילה. בסיום שיעור התיאוריה, תעברו מבחן מסכם שלאחר שתעברו אותו בהצלחה, תוכלו לגשת לדלפק ולקחת מיכלי נייטרוקס לצלילה.  קורס צלילה צולל נייטרוקס, נערך כל יום ונמשך כ 3 שעות, אין תירוץ לא לעשות.

לפרטים והרשמה לקורסי צלילה בלבד אתם מוזמנים להתקשר בכל יום בשבוע מהשעה: 08:00 ועד השעה: 19:00 לאיציק. טלפון: 08-9231100

אתם מוזמנים להיכנס לקישור קורס צלילה נייטרוקס ספר חניך ולהתחיל את הקורס און ליין. בהצלחה!

התפרסם 22/01/2014 | על ידי