מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי

קורס צלילה 2 כוכבים של SDI עוצב במיוחד לתת לצולל המתחיל ניסיון בתחומי צלילה שונים והכרת התמחויות צלילה שונות.

במהלך 2 ימי הקורס תכירו את עולם התמחויות צלילה ותקבלו טעימה בנושאי צלילה שונים כמו צלילה לספינה טבועה וניווט תת מימי קורס צלילה 2 כוכבים יאפשר לכם חווית צלילת לילה ובה תלמדו להתנהל נכון בצלילה מסוג שונה לה הייתם רגילים. גם נושא איזון הציפה יקבל צלילה מיוחדת ובה תוכלו ללמוד איך לשפר את רמת האיזון שלכם במים ובכך תתרמו לבטיחותכם והנאתכם מהצלילה.

להלן מערך קורס צלילה 2 כוכבים:

מטרת קורס זה היא להעניק לצולל סקירה של 6 התמחויות SDI נבחרות. קורס זה נועד להיות קורס הכרות לכל אחת מ-5 ההתמחויות, ולא הסמכה בהן. צלילה אחת מכל נושא התמחות מספיקה להסמכה כצולל כוכב שני. סביבה מקורה והתמחויות שאינן קשורות ישירות בצלילה אינן מותרות ולא נספרות ב-6 ההתמחויות הנדרשות.
דרישות מקדימות מהחניך: הסמכת Open Water או Junior Open Water.(כוכב אחד). גיל מינימלי של 18 שנים. גיל מינימלי של 12 שנים בצירוף הסכמת הורים. יש לבצע 5 צלילות עם תדרוכים ותחקורים מלאים על ידי המדריך. בתכנון הצלילה יש לכלול הפסקה על פני המים, זמן מקסימלי ללא דקומפרסיה וכו'. יש לתעד את הצלילות ביומן. כל הצלילות יהיו בפיקוח ישיר של מדריך.

מה נלמד בקורס צלילה 2 כוכבים:

צלילת עומק: טבלאות צלילה ומחשבים. ללא דקומפרסיה שימוש במערכי דקומפרסיה לפי מחשב צלילה. חניות בטיחות. פתרון בעיות פיזיקה פיולוגיה של צולל העומק: התיחסות מיוחדת ללחץ סביבתי גדול משלוש אטמוספרות. צריכת אוויר. הרעלת פחמן דו חמצני. שיכרון מעמקים. הרעלת חמצן. מחלת הדקומפרסיה. נהלי חירום לצולל עומק: טכניקות שימוש במיכל בטיחות. מיקום תאי לחץ באזור הצלילה. מתן חמצן. טיפול בהלם.
ניווט: הסביבה הימית: ראיה. אור. קול.  גאות ושפל. זרמים. גלים. סחף. ניווט טבעי: תבליט הקרקע. עומק. כמות האור. סחף. זרמים. תכסית הקרקע. ניווט מצפן: סוגי מצפן. אנלוגי דיגיטלי. כלים: קו יחוס מחוגה ספרות מחזירות אור שימוש במצפן: אזימוט חוזר. מרובע. משולש. הערכת מרחק בצלילה: מחזורי בעיטות סנפירים. זמן.
לחניכים יינתנו עוד 3 התמחויות בחירה מתוך רשימת "התמחויות צלילה". הקורס מכיל 6 צלילות.

תכנית צלילת התמחות עומק:
בדיקת ציוד צלילה. הכרות עם האתר. העמקה לעומק המתוכנן וללא חריגה. לצלול לפי תכנון צלילה, עומק מקסימלי 30 מטר. חניך הקטן מגיל 15 רשאי לצלילה עד 18 מטר. ביצע חניית בטיחות כנדרש.
תכנית צלילת התמחויות ניווט:
ניתן להתאמן מעל פני המים. ממולץ לנצל חוף או אנכי ירידה כנקודת התחלה וסיום. תכנון צלילה כניסה למים דרך סירה או חוף תרגול אזימוט חוזר מעל פני המים. ביצוע ניווט מרובע מתחת למים. ביצוע ניווט משולש מתחת למים. עליה ויציאה מהצלילה.
יתר 4 נושאי הצלילות יהיו: צלילת לילה, צלילת איזון, צלילת ספינה טבועה וצלילת הכרות הסובב הימי.

למידע נוסף על קורס צלילה לחץ קורס צלילה 

להזמנת קורס צלילה או פעילות צלילה אתם מוזמנים להתקשר כל יום מהשעה: 08:00 ועד השעה: 19:00 לנייד: 0542-444505

התפרסם 22/01/2014 | על ידי