מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם תוך 24 שעות!


הנך מסכים לקבלת מייל\SMS פרסומי

ספר צולל מים פתוחים  SDI © (מהדורה שלישית) מהדורה מתורגמת לעברית – יולי 2006

המוציא לאור :INTERNATIONAL TRAINING 18 Elm Street Topsham, ME 04086 USA
הודעה בקשר לזכויות
כל הזכויות שמורות. אין לעשות שימוש או ייצור חוזר או שידור בכל דרך שהיא בשום מקרה ובאף נסיבות לא באופן אלקטרוני מכני על ידי צילום הקלטה או באופן אחר כל שהו לא בחלק מהספר ולא במלואו ללא אישור כתוב וחוקי של המוציא לאור. על מנת להוציא אישור יש לעמוד בקשר עם המוציא לאור.
עורך ראשי :  בריאן קרני. עורך :  סטיב לואיס. מחבר הספר: קאטי שיקל. צלומים ואיורים: דאג ארנברג – www.exploreH20.com הארי אווריל, ברט גיליאם, שון הריסון, לין הנדריקסון
מהדורה עברית – נובמבר 2006 TDISDI ISRAEL  ©
תרגום  לעברית :  רוויטל סלומון (IQמוציא לאור: TDISDI – ישראל
DEEP  – מרכז צלילה אילת – ת.ד 4622    אילת 88000 עריכה ושכתובים – אילן ברקוביץ', נוני שחף.
כל הזכויות להפקת המהדורה בעברית שמורות ל-TDISDI ישראל ©
אין לעשות שימוש או ייצור חוזר או שידור בכל דרך שהיא בשום מקרה ובאף נסיבות לא באופן אלקטרוני מכני על ידי צילום הקלטה או באופן אחר כל שהו לא בחלק מהספר ולא במלואו ללא אישור כתוב וחוקי של המוציא לאור.  על מנת להוציא אישור יש לעמוד בקשר עם המוציא לאור והמפיק בעברית

גילוי דעת
פעילויות הצלילה הנן בעלות סיכון למבצעים אותה. כל יחיד או יחידה המבצעים פעילות צלילה צריכים להיות מודעים לסיכונים ולקבל את האחריות המלאה למעשיהם. למחברי הספר ולמוציאים לאור הן של המהדורה הלועזית והן של התרגומים לעברית , אין אחריות לגבי אף אחד באשר לאבדן חיים פציעה חמורה או אחרת או נזק כל שהוא הנגרמים מהצלילה או מפעילות כעין צלילה. המידע הנמסר בפרסום זה מתייחס לצלילת מכשירים וניתן להשתמש בו כתוספת וכמשלים בלבד לקורס ואימון מתאימים המועברים על ידי מדריך צלילה מוסמך של ארגון SDI. פרסום זה אינו מחליף בשום מקרה הדרכה מקצועית כאמור ושיקול דעת מפוכח.

ספר צולל מים פתוחים  SDI - הקדמה

כבר נאמר שצלילה היא יותר מספורט או תחביב. זהו מצב קיומי – ומצב של התהוות. העובדה שאנחנו צוללים הופכת אותנו לשונים. היא הופכת אותנו למיוחדים. כצוללים, אנו עושים ורואים דברים שאחרים יכולים רק לדמיין (ורק מעטים חווים כמונו). אנו מגלים את הטבע האמיתי של כדור הארץ – פלנטת המים – ועד כמה המשאב הזה חיוני להישרדותנו. אנו ב-Scuba Diving International יודעים כל זאת מניסיון אישי. הצלילה לקחה אותנו לגני האלמוגים עוצרי הנשימה בקריביים, באוקיינוס השקט ובאוקיינוס ההודי. היא הביאה אותנו למפגש אישי עם כרישי לוויתן ענקיים (אך עדינים) באיי גלפאגוס. היא לקחה אותנו לספינות טבועות – חלקן בנות מאות שנים – בכל פינה בעולם. היא לקחה אותנו מאות שנים אחורה במערות תת מימיות מלאות בנטיפים, שם גילינו את שרידיו של בן מאיה, שגילם היה 12 אלף שנה – אחד מבני האדם הראשונים שאכלסו את חצי הכדור המערבי. הצלילה אפשרה לנו לשמוע לווייתנים שרים אחד לשני בחוף מאווי. ויחד עם זאת, חלק מהצלילות הכי טובות שלנו נערכו באגמים, נהרות, מחצבות וחופים הקרובים לבית. החוויות האלה היו כה נפלאות, שהפכנו את הצלילה לקריירה שלנו. כמדריכי צלילה ומובילי ספינות צלילה, לקחנו אלפי אנשים לצלול בקריביים ובאוקיינוס השקט. ראינו במו עינינו מה צריך כדי שצוללים יהפכו את החוויה שלהם לבטוחה ומהנה יותר (וראינו גם כמה דברים מהם כדאי להימנע). אנחנו רוצים לחלוק עמכם את השיעורים האלה שלמדנו. העובדה שיש לנו כל כך הרבה ניסיון בעולם האמיתי (ב-SDI מועסק המספר הגדול ביותר של קפטנים של ספינות צלילה בנות 100 טון - יותר מבכל ארגון צלילה אחר), הופכת את לימוד הצלילה עם SDI לחוויה אחרת לחלוטין. הדרך שבה אנשים צוללים והציוד שהם משתמשים בו, השתנו מאוד ב-25 השנים האחרונות.לרוע המזל, הדרך שבה רוב האנשים לומדים לצלול, לא השתנתה כלל וכלל. עבורנו, העובדה ש"תמיד עשו זאת כך" אינה טובה מספיק. לכן, פיתחנו דרך שבה אתם יכולים ללמוד צלילה באופן שישקף את הטכנולוגיה בעולם האמיתי ואת תהליכי הצלילה שבו. התוצאה? קורס יעיל יותר ומהנה הרבה יותר.

ברוכים הבאים לעולם שלנו (אחרי הכל, זה גם העולם שלכם – אולם כעת תגלו את טבעו לראשונה). אני מקווים כי החוויה תהיה מיוחדת עבורכם, בדיוק כפי שהיא מיוחדת עבורנו.

בריאן קרני, נשיא Scuba Diving International

להלן הקישורים לפרקי ספר צולל מים פתוחים, בסיום קריאת הפרקים, אתם מתבקשים למלא את הבחנים בכל פרק ולשלוח לנו דרך האתר, כך תגיעו לקורס מוכנים. תהנו.

ספר קורס צלילה - פרק 1

ספר קורס צלילה - פרק 2

ספר קורס צלילה - פרק 3

ספר קורס צלילה - פרק 4

ספר קורס צלילה - פרק 5

ספר קורס צלילה - פרק 6

התפרסם 22/01/2014 | על ידי